Vodácké zájezdy

Od roku 1998 pravidelně pořádáme vodácké zájezdy převážně na české řeky.

Zájezdy jsou každý rok vypisovány na konkrétní termíny. Pro skupinu zájemců rádi připravíme zájezd na míru. Stejně tak organizujeme na přání firemní akce a školní výlety.

Proč s JOKOTOU na zájezd? Chcete jet na vodu, ale nemáte s kým. Chcete jet na vodu, máte s kým, ale nemáte vodácké zkušenosti. Chcete jet na vodu, ale nechcete se starat o její organizaci. Chcete na vodě využít pohodlí převozu zavazadel mezi kempy. Chcete se na vodě dozvědět něco více o vodáckém sportu od zkušených instruktorů nebo třeba jen o zajímavostech v okolí řeky.

Naše zájezdy jsou vhodné pro vodáky jakéhokoliv věku s libovolnými vodáckými zkušenostmi. Vodácké nováčky vždy na začátku zájezdu naučíme vše potřebné, tak aby v pohodě zvládli splouvanou řeku. Ostřílení vodáci si zopakují to, co třeba znají, anebo již zapomněli, případně rozšíříme jejich obzory. S vodáckými experty si rádi vyměníme cenné zkušenosti. Zájezdy organizujeme tak, aby nebyly náročné a zvládli je i lidé s menší kondicí. Splouvané úseky plánujeme tak, abyste večer nepřijížděli do kempu na pokraji vysílení. Pokud již budete přece jen vodou unaveni, není problém libovolný splouvaný úsek vynechat a odpočívat při nějaké jiné aktivitě.

V rámci našich vodáckých zájezdů pro Vás z pravidla zajišťujeme:

 • Zapůjčení kompletního vodáckého vybavení
 • Kompletní naplánování zájezdu
 • Školení jízdy na lodi a bezpečnosti na vodě
 • Doprovod certifikovaného instruktora
 • Převoz zavazadel mezi kempy
 • Cokoliv dalšího o co budete mít zájem a my to budeme umět...

Dopravu si klienti zajišťují sami. Po dohodě jsme pro skupinu schopni zprostředkovat objednání autobusové, či mikrobusové dopravy.

Během zájezdu většinou spíme ve stanech v kempech. V některých kempech je také možné využít chatky, případně nějaký přilehlý penzion.

Program zájezdů je vždy naplánován, nicméně se u nás nesetkáte s „vojenským režimem“. Pokud je to jen trochu možné, vše přizpůsobujeme potřebám a chutím každého účastníka. Snažíme se vždy vše skloubit tak, aby nikdo nepřišel o něco, na co má chuť nebo naopak nebyl do něčeho nucen.

Vše se snažíme dělat na míru. Neodpovídají vaše potřeby čemukoliv v obecném popisu zájezdů nebo v popisu konkrétního zájezdu? Ozvěte se a zkusíme to vyřešit.

Aktuálně vypsané zájezdy

zájezdtermíndetailfotky
víkendová Sázava27. - 28. 4. 2024podrobné informace
týden na Lužnici27. 7. - 3. 8. 2024podrobné informace
podzimní víkend na vodě21. - 22. 9. 2024připravujeme

Časté dotazy

Je zájezd vhodný pro děti?

 • Pro děti je voda velkým zážitkem. Obecně platí, že by se na vodu neměl vydávat neplavec a to samé platí i u dětí.
 • Co když mi chybí něco z vybavení potřebného pro pobyt v přírodě?

 • Nevadí. Ozvěte se nám a zkusíme to nějak vymyslet. Často jsme schopni chybějící vybavení zapůjčit, případně alespoň poradíme, kde a jaké si opatřit.
 • Bojím se, že zájezd fyzicky nezvládnu.

 • Nebojte se. Všechny zájezdy plánujeme tak, aby nebyly fyzicky náročné a zvládl je každý zdravý člověk. Pokud byste i tak byli z pádlování unaveni, vymyslíme Vám alternativní program, abyste si od vody odpočinuli. Pokud byste z nějakého důvodu měli pochyby, jestli je pro Vás zájezd vhodný, ozvěte se nám a rádi poradíme.
 • Mohu vzít na zájezd svého psa?

 • Psi bývají na vodě jako doma. Vodácký pes musí být ale vycvičený alespoň tak, abyste ho zvládli přesvědčit k sezení v lodi.